Pozrite si naše referencie

Desiatky zrealizovaných stavieb rodinných domov, desiatky spokojných zákazníkov. Prezrite si niektoré z našich úspešne zrealizovaných stavieb.

Referencie

Ponuka stavebných prác

Naša firma sa profiluje ako moderná stavebná spoločnosť s dlhoročnou praxou a skúsenosťami, ktorá úspešne funguje na slovenskom ale aj zahraničnom trhu. Našim cieľom je maximálna spokojnosť zákazníka a dlhodobá spolupráca.

V súčasnosti sa naša stavebná fírma zaoberá výstavbou a rekonštukciou stavieb o rozlohe od 150 do 10 000 m2. Zaoberáme sa komplexnými sanačnými, rekonštrukčnými a stavebnými prácami od prerobenia bytového jadra až po kompletné dodanie priestorov na kľúč, podľa predstáv klienta. Do portfólia našich služieb neodmysliteľne patria rekonštrukčné práce bytov, domov, iných nehnuteľností, výstavba rodinných domov/nehnuteľností, kvalitne vykonávané zemné práce s vlastnou autodopravou a mechanizmami. Disponujeme širokou škálou stavebnej techniky.

V súčasnosti zamestnávame množstvo kvalifikovaných a odborne spôsobilých pracovníkov. Máme vlastný tím odborníkov a projektantov. Ďalšie kapacity zabezpečujeme zmluvne podľa potreby klienta.

Promptne, kvalitne a spoľahlivo plníme dohodnuté podmienky a termíny!

Ponuka stavebných služieb:

  • výstavba
  • elektroinštalácie
  • inteligentné inštalácie
  • zdravotechnika
  • klimatizácia a chladenie
  • vzduchotechnika

O nás

Firma McMaster, s.r.o. sa momentálne venuje výstavbe a rekonštrukcii kasín a komerčných stavieb.

Ponuka stavebných prác


Kde nás nájdete

McMaster, s.r.o.
Mlynské Nivy 56
821 05 Bratislava
tel.: +421 948 070 090
email: info@mcm.sk